Wakacyjne koncerty Diany Ross


Diana Ross zapowiedziała wakacyjną trasę koncertową po Ameryce Północnej.

Największy twardziel w Hollywood, Sylwester Stallone, wyznał, że od grania w filmach woli... malowanie. Alicja Kapuścińska chce sądowego zakazu rozpowszechniania książki "Kapuściński non-fiction". Autor - Artur Domosławski - określa to działanie jako "cenzurę prewencyjną", a wydawca - Świat Książki - zapewnia, że 3 marca biografia autora "Hebanu" trafi do księgarń. Formacje Virgin Snatch i Thy Disease zaplanowały wspólną trasę koncertową - Creative Act Of Music Tour 2010. Początek serii koncertów będzie miał miejsce w styczniu.Poeta, muzyk, znany twórca "poezji śpiewanej" Mirosław Cz. awanturował się w hotelu w Szczecinie i został zatrzymany przez policję - poinformował we wtorek (22 czerwca) rzecznik zachodniopomorskiej policji Przemysław Kimon. O awanturach policjanci dostali sygnał od obsługi hotelu. Wspólny utwór Michaela Jacksona i Lenny'ego Kravitza ma promować pierwszy album z nowym materiałem "króla popu" wydanym po jego śmierci. W czołówce najchętniej oglądanych teledysków w INTERIA.PL znalazły się dwie wersje piosenki debiutującej wokalistki Beli. Krakowianka na wiosnę szykuje swoją pierwszą płytę.

"Królik po berlińsku", nominowany do Oscara film dokumentalny Bartka Konopki i Piotra Rosołowskiego, dostał drugą nagrodę w kategorii krótkiego metrażu w ramach 7.edycji hiszpańskiego festiwalu filmowego Documenta Madrid (7 - 16 maja). Była to zarazem hiszpańska premiera dla tego tytułu.

3 listopada startuje wspólna trasa koncertowa formacji Dick4Dick, Gaby Kulki i Czesława. Artyści na trasie, której patronuje Onet.pl, odwiedzą kilkanaście polskich miast. Zespół Myslovitz na internetowym blogu relacjonuje pracę w studiu nad nową studyjną płytą. Po pięciu dniach muzycy mają "ruszonych sześć piosenek".

Na kilka dni przed premierą, nowa płyta Pogodno została udostępniona za darmo do odsłuchu w internecie. Potwierdziły się słowa wokalisty Damiena Abrahama, który wraz ze swoim zespołem Fucked Up wystąpił w poniedziałek, 30 listopada w krakowskim klubie Loch Ness. O swoich koncertach muzyk mówi, że są "orgiami destrukcji". "Na scenie może zdarzyć się wszystko. Krew, pot i chwała" - zapowiadał przed przyjazdem do Polski. Krakowska publiczność mogła się o tym przekonać na własne oczy. OFF Festival to nie tylko przegląd tego, co interesujące w muzyce alternatywnej na świecie, ale również doskonała okazja do lepszego poznania rodzimej sceny niezależnej. Poznaliśmy kolejnych przedstawicieli polskiej reprezentacji na imprezie organizowanej w Katowicach przez Artura Rojka."Spowiedź Kupczyka" długo oczekiwana biografia legendy polskiego rocka i metalu, autorstwa Daniela Wolaka trafia właśnie do rąk fanów i czytelników. Sylvester Stallone chce zakończyć karierę aktorską i skoncentrować się na reżyserii. Nowa solowa płyta Felicjana Andrzejczaka trafiła na półki sklepowe. Album nosi tytuł "Biegnę Jak Maratończyk".

"YCD": tego nie zobaczycie w TVN!


W środę wieczór (godz. 21.30) stacja TVN zaprezentuje drugi odcinek piątej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Tylko w Onet.pl zobaczyć możecie te występy, które nie zostaną zaprezentowane na antenie! Zobaczcie, jak walczono o przepustki do dalszej części programu!

Zmarł kolejny polski aktor


Witold Skaruch, aktor teatralny i filmowy, zmarł w środę, 17 lutego, nad ranem w Konstancinie - poinformował prezes Związku Artystów Scen Polskich, Krzysztof Kumor. Artysta miał 80 lat.

Spotkanie ze Stuhrem... w Rzymie


Jerzy Stuhr spotka si w czwartek, 20 maja, z publicznoci w Rzymie. Polski aktor przebywa od kilku miesicy w Wiecznym Miecie, gdzie gra jedn z gwnych rl w krconym wanie filmie "Habemus papam" znanego woskiego reysera Nanniego Morettiego.

"Shrek" w kinach z "Avatarem"


"USA Today" opublikowało pierwsze fotosy z czwartej części najbardziej popularnej animowanej serii wytwórni Dreamworks "Shrek Forever After". Przy okazji wypłynęło kilka kluczowych informacji.

Włoska Susan wydaje płytę


29 czerwca ukaże się we Włoszech debiutancka płyta Carmen Masoli, zwyciężczyni włoskiej edycji programu "Mam talent", okrzykniętej "Susan Boyle Italii".

tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, nakłanianie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet specjalizuje się w środku tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic również Krakowa. Od czasu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi także tłumaczeniami ustnymi. Nasza biznes tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, przekonywanie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze sekretariat specjalizuje się wewnątrz tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic plus Krakowa. Od czasu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi również tłumaczeniami ustnymi. Nasza interes od czasu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Lokalny. Zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego biura tłumaczeń

tłumaczenia symultaniczne Poznań

dodatkowo ofertą na tłumaczenia symultaniczne dodatkowo tłumaczenia ustne od wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Lokalny. Zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego biura tłumaczeń także ofertą na tłumaczenia symultaniczne i tłumaczenia ustne wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem ułożyć zlecenie na kalandarze w środku naszej firmie. Nasza interes odkąd wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne również kalendarze książkowe. Wszelki przypadkiem zestawić zlecenie na

producent kalendarzy

kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły także furt na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły plus nieustannie na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice